
Комп'ютерний стіл Comfy Home AirTable BIG (Венге)
- Немає в наявності
- Код: ZBIG-1
6 800 ₴
+380 (99) 508-48-44
Пріоритет Viber\Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ • стіл для ноутбука • комп'ютерний стіл • письмовий стіл
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота | 1462 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Основні | |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZBIG-1 |
| Доставка | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. Предоплата 15%. |
| Крайка деталей | 0.5 мм |
| Крайка стільниці | 2 мм, ПВХ |
| Матеріал | ЛДСП |
| Особливості | Полиця для колонок із підставками під CDПолку для периферії |
| Країна-виробник. | Україна |
- Ціна: 6 800 ₴



